Нещодавно повернулися з відпочинку. Були в Єгипті, в Хургаді.
За допомогою сервісу Адвант та відгукам на сайті, ретельно вибирали готель. Вибір випав на Samra Bay & Resort. Завдяки системі Адвант зловили супер ціну на цей готель. Пакет документів був наданий через день, тому без жодних сумнівів зібрали речі та вирушили в дорогу.
Тести зробили в Україні.
По прильоту без проблем знайшли нашого гіда. Від аеропорту до готелю добралися за 7-10 хвилин. Реєстрація пройшла швидко і ми отримали номери одразу ж.
Готель чудово виглядає, номери нові, все чисто, всі електроприбори в робочому стані!! Територія хоч не велика, як для Єгипту, проте все є, басейни, дитячий клуб, магазини з сувенірами, одягом, ресторани та тур агенство ( місцеве і значно дешевше) все на території готелю.
Кухня.. «Пальчики оближеш.» Завжди великий вибір десерту і фруктів. Кожен день різні види м»яса, та риби. Кожен вечер готували смачненьке в пічі на вулиці. Окрім сніданку, обіду та вечері, був ланч, полуденок та морозиво, тому голодними бути просто неможливо. На території три бари, де можна взяти різні алкогольні/без алкогольні напої. Окрім столової є два ресторани a la carte з традиційною арабською та італійською кухнею.
Море тепле, прозоре, багато різних рибок.. Пісчаний пляж, різноманітні лежаки…
Персонал привітний, аніматори чудові, позитивні, завжди готові вас розважити та побалакти. Також працює дитячий клуб де діти можуть гарно провести час. Відпочинком задоволені , з чистою совістью можу рекомендувати Адвант та готель Samra Bay & Resort у Хургаді.

Natali 2020-10-30

Читать больше отзывов
Don`t copy text!